İMALATLAR

MODERN – KLASİK DERİ KOLTUK ÜRETİCİSİ

EXCLUSIVE İÇ MİMARLIK İNŞAAT TAAH.İMAL.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Yurt içi ve yurt dışı hizmet veren EL YAPIMI ve MEKANA ÖZEL ÖLÇÜLERDE üreten Firmamız alanında TEK'tir.

İmalatımızdan çıkan tüm deri koltuklarımız ile müşteri memnuniyetinin yanı sıra mükemmelik sağlamak için çalışmaktayız.

Özel Tasarım El Yapımı Deri Koltuklarımızın en büyük Özelliği : Mekanınıza uyan ölçülerde üretme yeteneğimizdir.

El Yapımı Hakiki ve Suni Deri Koltuklarımız kişiye özelleştirilebilir ve yıllarca kullanabileceğiniz kalitede, estetik tasarımıyla modası asla geçmeyecek lüx, şık ve Haute Couture niteliğiyle uzun yıllar keyifle ve gururla kullanacaksınız.

Eşsiz modellerimizden seçim yapabilmeniz için çoklu alternatif seçeneklerimizle Geleneksel ve Modern tasarımı birleştirerek size sunmaktayız.

EXCLUSIVE KOLTUKLAR MODASI GEÇMEYEN TEK MARKA

Hakiki ve Suni Deri Koltuklar imalatına yoğunlaştığımız geniş ürün yelpazemizle Showroomumuzda katalogların yanı sıra üretilmiş halini siz Değerli Müşterilerimize Göstererek satış yapmayı daha doğru ve anlamlı bulmaktayız.

Atölyemizde, yıllarını sektöre vermiş deneyimli Ustalarımız, Tasarımcımız ile hep birlikte hayal ettiğiniz Deri Koltuklara sahip olmanız için büyük bir titizlikle üretimlerimizi yapmaktayız. Kalitede ve Tasarımda taklit edilemeyecek, yıllarca kullanmanıza rağmen eskitemeyeceğiniz  El Yapımı EXCLUSIVE Deri Koltuklarımızı SANAT ESERİ haline dönüştürüyoruz.

Exclusive Deri Koltuklar hem El Yapımı üretimimiz hem de Kişiye Özel Ölçü ve Modellerde tasarımımızla Seçkin Modeller Üretme kalitemizi en üst seviyede tutmaktayız. Müşteri Memnuniyeti ve Devamlılığı en önem verdiğimiz değerdir.

Exclusive İç Mimarlık İnşaat olarak Firmamızı Villa-Konut iç mimarisi ve hem de Kurumsal İç Mimari hizmetlerimizi destekleyen Premium Kalitede Hakiki ve Suni El Yapımı deri koltuklarımızla Satış Öncesi ve Satış Sonrası Müşteri Memnuniyetine Önem veren tek ÜRETİCİ firmayız.